Intel Core i3-10300
Intel Core i3-10300
Intel Core i3-10300 BX80701103000% liising 53.98Eur kuni 6 kuud |
|
323.86 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-24 15:47
! Teata veast| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Protsessorid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | Full HD |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.4 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Täiendav info | LCD parameetrid: Ekraani suurus: 23,8 \. Ekraani eraldusvõime: 1920x1080 FHD. Reaktsiooniaeg: 5 ms. Vaatenurk: 178/178. Kontrastsus: 1000: 1,250 niti |
| Kaubamärk | HiSmart |
| Värv | Must |
| Mudel | HS081102 |
| Pikkus | 54 |
| Seeria | All-in-One |
| Videokaardi mudel | Intel HD Graphics |
| Laius | 47.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 5.6 |
| Ekraani diagonaal | 23.8 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-10300 (8 MB Cache, 3.7 GHz) |
| Protsessori sagedus | 3.7 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Asus H410 |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 120 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 120 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Puudub |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |


































