Infinix Smart 8 64GB
Infinix Smart 8 64GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Infinix |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaubamärk | Infinix |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Toote kaal koos pakendiga | 540 |
| Värv | Kuldne |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Smart 8 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 0.08 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.6 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 267 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Shiny Gold |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc T606 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 3 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MP1 |
| Välk | LED |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |

























