HP EliteBook 835 G11
HP EliteBook 835 G11
HP ELITEBOOK 835 G11 Ryzen R7 8840U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 1920 x 1200 WUXG..Vaata lisaks |
|
655.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Hewlett-Packard HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13.3") W.. |
|
848.50 €
|
Poodi viron.ee |
HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13.3") WUXGA 16 G.. |
|
903.73 €
|
Poodi digilema.com |
HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13.3") WUXGA 16 GB.. |
|
914.90 €
|
Poodi percte.eu |
HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13.3") WUXGA 16 GB LPDDR.. |
|
915.97 €
|
Poodi alfashop.ee |
Hewlett-Packard HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13..Vaata lisaks |
|
931.15 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
HP HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U 33,8 cm (13.3") WUXGA 16 GB LPDDR5x-..Vaata lisaks |
|
943.22 €
|
Poodi enter24.eu |
Hewlett Packard HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13.3") W.. |
|
969.71 €
|
Poodi toppc.ee |
HP EliteBook 835 G11 13.3 FHD+ IPS 8540U 16GB 512SSD EN W11Pro Silver0% liising 165.12Eur kuni 6 kuud |
|
990.70 €
|
Poodi rde.ee |
HP Notebook EliteBook 835 G11 Ryzen 5 8540U 512GB/16GB/W11Pro/13.3 9G0X8ET |
|
992.60 €
|
Poodi arvutitark.ee |
HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13.3") WUXGA 16 GB LPDDR.. |
|
994.31 €
|
Poodi heahind.ee |
HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Laptop 33.8 cm (13.3") WUXGA 16 GB LPDDR.. |
|
1004.90 €
|
Poodi galador.ee |
HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen 5 8540U slearvuti 33,8 cm (13,3") WUXGA 16 GB LPD.. |
|
1020.80 €
|
Poodi smartech.ee |
HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen™ 5 8540U Sülearvuti 33,8 cm (13,3") WUXGA 16 GB L..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
2257.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-07-03 02:26
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |


































