HP 8100 Elite
HP 8100 Elite
HP ELITEBOOK ULTRA G1Q 14" S AI Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100, 16GB, 1T..Vaata lisaks |
|
1265.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 18:35
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | Small Form Factor |
| Kere suurus | Small form factor (Mini-ITX) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 3.2 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 4 |
| Toiteploki (PSU) mudel | 240 W |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 240 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Täiendav info | Arvuti vastab ametliku tootja RENEW programmile. RENEWd arvuti on tehase taastatud arvuti (näiteks juhul, kui leiti defekt, tagastatakse toode tootjale, mis parandab defekte ja taastab arvuti oleku, sealhulgas taaskasutatud toote RENEW kategooria). Arvutit ei ole kasutatud. |
| Kaubamärk | HP |
| HDD-ketta kiirus | 7200 |
| Värv | Must |
| Mudel | PG8124 |
| Pikkus | 38 |
| Seeria | Compaq 8100 Elite SFF Renew |
| Videokaardi mudel | NVS 295 |
| Laius | 10 |
| Kaal | 9 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR3 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 34 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 1333 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-750 |
| Protsessori sagedus | 2.66 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD+HDD |
| Emaplaadi mudel | Intel® Q57 Express |
| Kõvaketta mahutavus | 500 GB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 120 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 620 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Quadro |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC261 |
| Võrgukaart | Intel 82578, 10/100/1000M |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | + |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Liidesed | Microphone |
| Vaata lisaks | |





























