HP 17-cp3114nw
HP 17-cp3114nw
HP 17-cp3114nw AMD Ryzen 7 7730U 17.3" FHD 16GB 512GB SSD Laptop Silver |
|
639.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
HP 17-cp3114nw - Ryzen 7 7730U | 17.3"-FHD | 16GB | 512GB | Win11Home | Silver |.. |
|
735.65 €
|
Poodi multo.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-12 03:11
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS LED |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 20 |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 17-cp3114nw |
| Pikkus | 401 |
| Seeria | HP 17 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 258 |
| Kaal | 2.07 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 41 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 20.6 |
| Ekraani diagonaal | 17.3 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 7 7730U |
| Protsessori sagedus | 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x Audio (Combo) |
| Vaata lisaks | |






































