Hikvision DS-2CD2183G2-I
Hikvision DS-2CD2183G2-I
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 05:39
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1800p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: 110,8 × 84,7 mm |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Must |
| Mudel | DS-2CD2183G2-I (2.8mm) |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Liidesed | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Vaata lisaks | |



































