Fujifilm X-T5
Fujifilm X-T5
Fujifilm X-T5Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2106.0 € Vaata lisaks |
|
1728.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Süsteemne fotoaparaat Fujifilm X-T5 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1809 € Vaata lisaks |
|
1729.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Süsteemne fotoaparaat Fujifilm X-T5 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1809 € Vaata lisaks |
|
1729.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Fujifilm X-T5 Black0% liising 295.9Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1775.38 €
|
Poodi rde.ee |
X-T5 hõbedaneTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1853.02 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:33
! Teata veast| Bränd | FUJIFILM |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS objektiiv |
| Kaubamärk | Fujifilm |
| Värv | Hõbe |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | X-T5 + Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS |
| Pikkus | 129.5 |
| Laius | 63.8 |
| Kaal | 476 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F2.8 - F4 / F22 |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 91 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapikslite arv | 40.2 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 18 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 125 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.7 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, kohandatud 1-3, päevavalgus, vari, luminofoorlamp-1, luminofoorlamp-2, luminofoorlamp-3, hõõglamp, veealune, värvitemperatuur valitav 2500-10000K |
| Maksimaalne eraldusvõime | 7728 x 5152 |
| Optika | Fujifilm Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -5,0 EV - +5,0 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/8000 sek. (mehaaniline); 30 sek. - 1/180000 sek. (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 6.2K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1840000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |












































