Fujifilm X-H2
Fujifilm X-H2
Fujifilm X-H2 Body Black0% liising 345.87Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2075.20 €
|
Poodi rde.ee |
Süsteemne fotoaparaat Fujifilm X-H2, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2199 € Vaata lisaks |
|
2099.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Fujifilm X-H2, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2199 € Vaata lisaks |
|
2099.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Fujifilm X-H2 kere, mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2310.0 € Vaata lisaks |
|
2099.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:33
! Teata veast| Bränd | Fujifilm |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, objektiiv Fujifilm Fujinon XF 16-80mm F4 R OIS WR |
| Kaubamärk | Fujifilm |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | X-H2 + Fujinon XF 16-80mm F4 R OIS WR |
| Pikkus | 136.3 |
| Laius | 84.6 |
| Kaal | 579 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 17:9 |
| Diafragma | F4 / F22 |
| Sisemälu | - |
| Kõrgus | 92.9 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapikslite arv | 40.2 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 80 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 125 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, kohandatud 1-3, värvitemperatuuri valik (2500K-10000K), päevavalgus / vari / luminofoorvalgus-1 / luminofoorvalgus-2 / luminofoorvalgus-3 / hõõglamp / veealune |
| Maksimaalne eraldusvõime | 7728 x 5152 |
| Optika | Fujifilm Fujinon XF 16-80mm F4 R OIS WR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -5,0 EV - +5,0 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 4 sek. - 1/8000 sek. (mehaaniline); 4 sek. - 1/180000 sek. (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 6.2K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1620000 |
| Keeratav ekraan | + |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | HDMI Type A |
| Vaata lisaks | |



































Villu M.
2022-10-15 22:24:06
mõttetu leht. Annab valet infot. Olen 3x teatanud veast, kedagi see ei koti.