Evelatus Tron DS
Evelatus Tron DS
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-11-25 16:32
! Teata veast| Bränd | EVELATUS |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Nupuga telefonid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 128 x 160 |
| Mälumaht | 32 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 64 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 3.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Evelatus |
| Värv | Kuldne |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| WiFi-liides | - |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 1800 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | KM0930 |
| Tagumine kaamera | 0.3 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Klassikaline |
| Ekraani suurus | 2.4 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | + |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 123 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Videofailide formaadid | AVI |
| SIM-kaardi tüüp | Micro SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Seeria | Tron |
| Installitud operatsioonisüsteem | DOS |
| Versioon | TRON |
| Operatiivmälu (RAM) | 64 GB |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |




















