Electrolux LKG604012W
Electrolux LKG604012W
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG604012WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
318.38 €
|
Poodi bigbox.ee |
Electrolux LKG604012Wkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 54.67Eur kuni 6 kuud |
|
328.00 €
|
Poodi rde.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG604012WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 382.13 € |
|
328.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG604012WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 382.13 € |
|
328.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Electrolux LKG604012WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 390.0 € |
|
332.68 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Gaasipliit elektrigrilli ja katalüüspuhastusega ELECTROLUX LKG604012W, 60 cm, 59.. |
|
412.00 €
|
Poodi ruumistruumi.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:18
! Teata veast| Bränd | ELECTROLUX |
| Kategooria | Eraldiseisvad pliidid ja pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Gaasipliidid |
| Ahju võimsus | 2100 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Nautige traditsioonilist küpsetamist gaasi abil nii pliidiplaadil kui ka ahjus küpsetades. Mehaaniline taimer annab teile teada, kui määratud küpsetusaeg on lõppenud, sest isegi üks minut mõjutab lõpptulemust. Ahju sisse on paigaldatud elektriline grill, mis võimaldab saavutada kuldse ja krõbeda kooriku ning sisevalgustus võimaldab jälgida toidu valmimist ust avamata. Kergesti puhastatav email ja kergesti eemaldatavad klaasid võimaldavad ahju puhtana hoida. Saate klaasist ukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 10100 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKG604012W |
| Laius | 60 |
| Kaal | 38 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Gaasi- |
| Ahju elektriline süüde | + |
| Ahju maht | 59 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 3 |
| Ahjufunktsioon | Küpsetusseadistused, Ahjulamp, Grill pöördvardaga |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Katalüütiline isepuhastuv süsteem |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | + |
| Kõrgus | 85.7 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 100mm, 54mm, 70mm, 70mm |
| Keeduala resti tüüp | Emailitud |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Soojusplaadi pind | Metall |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Vaata lisaks | |































