Electrolux LKG604012W
Electrolux LKG604012W
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG604012WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
318.38 €
|
B магазин bigbox.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG604012WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 382.13 € |
|
328.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG604012WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 382.13 € |
|
328.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Electrolux LKG604012Wkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 54.67Eur kuni 6 kuud |
|
328.00 €
|
B магазин rde.ee |
Electrolux LKG604012WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 390.0 € |
|
332.68 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Gaasipliit elektrigrilli ja katalüüspuhastusega ELECTROLUX LKG604012W, 60 cm, 59.. |
|
412.00 €
|
B магазин ruumistruumi.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:30
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Gaasipliidid |
| Ahju võimsus | 2100 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Nautige traditsioonilist küpsetamist gaasi abil nii pliidiplaadil kui ka ahjus küpsetades. Mehaaniline taimer annab teile teada, kui määratud küpsetusaeg on lõppenud, sest isegi üks minut mõjutab lõpptulemust. Ahju sisse on paigaldatud elektriline grill, mis võimaldab saavutada kuldse ja krõbeda kooriku ning sisevalgustus võimaldab jälgida toidu valmimist ust avamata. Kergesti puhastatav email ja kergesti eemaldatavad klaasid võimaldavad ahju puhtana hoida. Saate klaasist ukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 10100 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKG604012W |
| Laius | 60 |
| Kaal | 38 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Gaasi- |
| Ahju elektriline süüde | + |
| Ahju maht | 59 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 3 |
| Ahjufunktsioon | Küpsetusseadistused, Ahjulamp, Grill pöördvardaga |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Katalüütiline isepuhastuv süsteem |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | + |
| Kõrgus | 85.7 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 100mm, 54mm, 70mm, 70mm |
| Keeduala resti tüüp | Emailitud |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Soojusplaadi pind | Metall |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |































