Electrolux LKG500013W
Electrolux LKG500013W
Electrolux LKG500013Wkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 45.67Eur kuni 6 kuud |
|
274.00 €
|
Poodi rde.ee |
Gaasipliit Electrolux LKG500013WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
274.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG500013WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 347.11 € |
|
286.66 €*
|
Poodi 1a.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG500013WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 347.11 € |
|
286.66 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Electrolux LKG500013WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 302.0 € |
|
286.66 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Vabaltseisev gaasipliit elektrigrilliga ELECTROLUX LKG500013W, 50 cm, 4 gaasipõl.. |
|
351.00 €
|
Poodi ruumistruumi.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 08:50
! Teata veast| Bränd | ELECTROLUX |
| Kategooria | Eraldiseisvad pliidid ja pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Gaasipliidid |
| Ahju võimsus | 2100 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Nautige traditsioonilist gaasipliidil ja -ahjus toiduvalmistamist. Mehaaniline taimer teavitab teid, kui seatud küpsetusaeg on möödunud, sest isegi üks minut mõjutab lõpptulemust. Ahju sisse on paigaldatud elektriline grill, mis võimaldab saavutada kuldse ja krõbeda kooriku ning sisevalgustus võimaldab jälgida toiduvalmistamist ust avamata. Kergesti puhastatav email ja kergesti eemaldatavad klaasid võimaldavad ahju puhtana hoida. Saate klaasukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 10100 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKG500013W |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 37 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Gaasi- |
| Ahju elektriline süüde | + |
| Ahju maht | 59 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 3 |
| Ahjufunktsioon | Kuumutusseadistused, Grill, Ahjuvalgusti |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | + |
| Kõrgus | 85.5 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 102mm, 55mm, 71mm, 71mm |
| Keeduala resti tüüp | Emailitud |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Soojusplaadi pind | Metall |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Vaata lisaks | |


































