Electrolux LKG500013W
Electrolux LKG500013W
Electrolux LKG500013Wkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 45.67Eur kuni 6 kuud |
|
274.00 €
|
B магазин rde.ee |
Gaasipliit Electrolux LKG500013WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
274.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG500013WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 347.11 € |
|
286.66 €*
|
B магазин 1a.ee |
Gaasipliit gaasiahjuga Electrolux LKG500013WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 347.11 € |
|
286.66 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Electrolux LKG500013WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 302.0 € |
|
286.66 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Vabaltseisev gaasipliit elektrigrilliga ELECTROLUX LKG500013W, 50 cm, 4 gaasipõl.. |
|
351.00 €
|
B магазин ruumistruumi.ee |
Electrolux, 59 L, laius 50 cm, valge - Gaasipliit gaasiahjuga (LKG500013W) |
|
369.99 €
|
B магазин areaal.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 08:24
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Gaasipliidid |
| Ahju võimsus | 2100 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Nautige traditsioonilist gaasipliidil ja -ahjus toiduvalmistamist. Mehaaniline taimer teavitab teid, kui seatud küpsetusaeg on möödunud, sest isegi üks minut mõjutab lõpptulemust. Ahju sisse on paigaldatud elektriline grill, mis võimaldab saavutada kuldse ja krõbeda kooriku ning sisevalgustus võimaldab jälgida toiduvalmistamist ust avamata. Kergesti puhastatav email ja kergesti eemaldatavad klaasid võimaldavad ahju puhtana hoida. Saate klaasukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 10100 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKG500013W |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 37 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Gaasi- |
| Ahju elektriline süüde | + |
| Ahju maht | 59 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 3 |
| Ahjufunktsioon | Kuumutusseadistused, Grill, Ahjuvalgusti |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | + |
| Kõrgus | 85.5 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 102mm, 55mm, 71mm, 71mm |
| Keeduala resti tüüp | Emailitud |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Soojusplaadi pind | Metall |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |


































