Electrolux KDI641723K
Electrolux KDI641723K
Pliidiplaat Electrolux, 2x gaas +2x induktsioon, 60 cm, lõigatud servad |
|
363.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Pliidiplaat Electrolux, 2x gaas +2x induktsioon, 60 cm, lõigatud servadVaata lisaks |
|
365.69 €
|
Poodi heahind.ee |
Kombineeritud pliit Electrolux 800 seeria KDI641723KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 469 € |
|
379.80 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kombineeritud pliit Electrolux 800 seeria KDI641723KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 469 € |
|
379.80 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Electrolux KDI641723K0% liising 63.3Eur kuni 6 kuud |
|
379.80 €
|
Poodi rde.ee |
Electrolux, laius 60 cm, must - Integreeritav induktsioon-gaasipliidiplaatHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 419.99 € |
|
399.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 11:00
! Teata veast| Bränd | ELECTROLUX |
| Kategooria | Pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 52 |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | KDI641723K |
| Laius | 60 |
| Kaal | 11.8 |
| Seeria | 800 seeria |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Sensoorne |
| Laste ohutusfunktsioon | + |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 5 |
| Soojusplaadi tüüp | Induktsiooni- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180mm x 2, 70mm, 100mm |
| Keeduala resti tüüp | Malm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1800/2800W x 2, 1900W, 2700W |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | + |
| Muutuva suurusega keedualad | - |
| Soojusplaadi pind | Klaas |
| Vaata lisaks | |











































