Denver TAQ-10383K
Denver TAQ-10383K
Tahvelarvuti Denver Denver TAQ-10, 10.1", 1GB/16GB, roosa v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 104.9 € |
|
94.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Tahvelarvuti Denver Denver TAQ-10, 10.1", 1GB/16GB, roosa v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 104.9 € |
|
94.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Tablet DENVER TAQ-10383K 10.1" (25.6 cm) LCD, 1024×600, 16 GB, 1 GB RAM, Android.. |
|
103.09 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 08:06
! Teata veast| Bränd | DENVER |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1024 x 600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 16 GB |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 b/g/n |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | - |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Ei |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Täiendav info | E-raamatute tugi. G-sensor |
| Kaubamärk | Denver |
| Värv | Roosa |
| Mudel | Denver TAQ-10 |
| Erikaitse | Puudub |
| Pikkus | 25.8 |
| Eesmine kaamera | 0.3 MP |
| Tagumine kaamera | - |
| Laius | 15 |
| Kaal | 1150 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 1.2 |
| Ekraani diagonaal | 10.1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Quad-core 1.2 GHz |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 1 GB |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Aku maht | 4400 |
| Vaata lisaks | |






























