Denver TAQ-10283
Denver TAQ-10283
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-01-13 13:31
! Teata veast| Bränd | DENVER |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1024 x 600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 16 GB |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 b/g/n |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Ei |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Kaubamärk | Denver |
| Värv | Must |
| Mudel | Denver TAQ-10 |
| Erikaitse | Puudub |
| Eesmine kaamera | 0.3 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Ekraani diagonaal | 10.1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | 1.2 GHz processor |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 1 GB |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Aku maht | 4400 |
| Vaata lisaks | |






























