Dell XPS 16 9640
Dell XPS 16 9640
Dell XPS 16 9640 Intel Ultra 7 155H 32GB RAM 1TB NVMe 16.3 4K+ (3840 x 2400) OLE..Vaata lisaks |
|
1739.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Dell DELL XPS 16 9640 Ultra 7 155H 16.3inch FHD+ 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 4050 6 .. |
|
2809.06 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 09:08
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WVA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 9640 |
| Pikkus | 240.05 |
| Seeria | Dell XPS 16 |
| Videokaardi mudel | RTX 4050 |
| Laius | 358.18 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | + |
| Kaal | 2.13 |
| Päritoluriik | USA |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 99.5 |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 18.70 |
| Ekraani diagonaal | 16.3 |
| Korpuse värv | Plaatina |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Protsessori sagedus | 4.8 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | CirrusLogic CS42L43 |
| Võrgukaart | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Headphone out |
| Vaata lisaks | |







































