Dell XPS 13 9340
Dell XPS 13 9340
Dell XPS 13 9340 Ultra 7 155H 512GB SSD, 8GB 13.4" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pro |
|
1079.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-12 23:45
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WVA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 9340 |
| Pikkus | 199.1 |
| Seeria | Dell XPS 13 |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 295.3 |
| Kaal | 1.6 |
| Päritoluriik | Ameerika |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 55 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 15.3 |
| Ekraani diagonaal | 13.4 |
| Korpuse värv | Plaatina |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | 125H |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Arc |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tööiga kuni | 18 |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 2 x USB-C |
| Vaata lisaks | |

































