Dell Latitude 7455 AG
Dell Latitude 7455 AG
Dell Latitude 7455 Snapdragon X Plus X1P 64 100 512GB SSD, 16GB 14" (2560x1600) .. |
|
629.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Dell Latitude 7455 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-80-100 Laptop 35.6 cm (14..Vaata lisaks |
|
702.26 €
|
Poodi percte.eu |
Dell Latitude 7455 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-80-100 Laptop 35.6 cm (1.. |
|
721.97 €
|
Poodi viron.ee |
Dell Latitude 7455 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-80-100 Laptop 35.6 cm (14.. |
|
723.58 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
DELL Latitude 7455 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-80-100 Laptop 35.6 cm (14.. |
|
807.49 €
|
Poodi alfashop.ee |
DELL Latitude 7455 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-80-100 Laptop 35.6 cm (14.. |
|
818.50 €
|
Poodi enter24.eu |
Dell L14-7455 Snapdragon X Elite X1E-80-100 14" WQXGA puutetundlik 16GB SSD512 B.. |
|
823.51 €
|
Poodi freyo.ee |
Dell L14-7455 Snapdragon X Elite X1E-80-100 14.0" WQXGA Touch 32GB SSD512 BT BLK..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
852.40 €
|
Poodi bigbox.ee |
DELL Latitude 7455 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-80-100 Laptop 35.6 cm (14.. |
|
852.44 €
|
Poodi heahind.ee |
DELL L14-7455 Snapdragon X Elite X1E-80-100 14.0 WQXGA puutega 32GB SSD512 BT BL..Vaata lisaks |
|
855.30 €
|
Poodi smartech.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 7455 L14-74550028880SAK1, Qualcomm Snapdragon X Elite X..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € Vaata lisaks |
|
859.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 7455 L14-74550028880SAK1, Qualcomm Snapdragon X Elite X..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € Vaata lisaks |
|
859.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
DEL DELL Latitude 7455 Copilot+ PC Qualcomm Snapdragon X1E-80-100 Laptop 35.6 cm.. |
|
875.40 €
|
Poodi galador.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 22:23
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 7455 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Videokaardi mudel | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Ekraani diagonaal | 14.0 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Protsessori klass | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | Snapdragon X Plus |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Adreno |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Niiskuskindel klaviatuur | + |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |












































