Dell Latitude 5400
Dell Latitude 5400
DELL LATITUDE 5400 i5-8365U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY Windows 11 Pro kas.. |
|
211.16 €
|
Poodi enter24.eu |
Dell Latitude 5400 i5-8365U 256GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11 Pro GRADE AVaata lisaks |
Refurbished
|
359.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
DELL LATITUDE 5400 i5-8365U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro USEDTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
Kasutatud
|
405.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 15:00
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 5400 |
| Pikkus | 216 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Protsessori põlvkond | Whiskey Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 323.05 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.4 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.6 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2666 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-8265U |
| Protsessori sagedus | 1.60 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Audio out/Mic |
| Vaata lisaks | |




































