Canon EOS 2000D
Canon EOS 2000D
Peegelkaamera Canon EOS 2000D, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 399 € Vaata lisaks |
|
384.10 €*
|
Poodi 1a.ee |
Peegelkaamera Canon EOS 2000D, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 399 € Vaata lisaks |
|
384.10 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Canon EOS 2000D korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
384.10 €
|
Poodi bigbox.ee |
Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III SLR-kaamera komplekt 24,1 MP CMOS 6..Vaata lisaks |
|
386.59 €
|
Poodi percte.eu |
Canon | EOS | 2000D 18-55 III EU26 | SLR Camera Kit | Megapixel 24.1 MP | ISO se..Vaata lisaks |
|
395.95 €
|
Poodi multo.eu |
Lustrzanka Canon EOS 2000D EF/EF-S 18-55 mm F/3.5-5.6 DC | 4549292111842 | 45492..Vaata lisaks |
|
396.54 €
|
Poodi enter24.eu |
Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III SLR Camera Kit 24.1 MP CMOS 6000 x..Vaata lisaks |
|
406.74 €
|
Poodi viron.ee |
Canon EOS-2000D Body0% liising 67.93Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
407.57 €
|
Poodi rde.ee |
Canon SLR Camera Kit Megapixel 24.1 MP ISO sensitivity (max) 12800 Display diago..Vaata lisaks |
|
415.50 €
|
Poodi alfashop.ee |
Canon EOS 2000D - Digital camera - SLR - 24.1 MP - APS-C - 1080p / 30 fps - 3x o..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 467.49 € Vaata lisaks |
|
419.45 €*
|
Poodi kaup24.ee |
CANON EOS 2000D digitaalne SLR-kaamera 24 1 1 1 MPix (2728C002)Vaata lisaks |
|
426.30 €
|
Poodi smartech.ee |
Canon | SLR Camera Kit | Megapixel 24.1 MP | ISO sensitivity (max) 12800 | Displ..Vaata lisaks |
|
497.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III, Black 2728C002Vaata lisaks |
|
500.13 €
|
Poodi toppc.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:45
! Teata veast| Bränd | CANON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, objektiiv Canon EF-S 18-55mm III + Canon EF-S 55-250mm IS STM |
| Täiendav info | Side NFC tehnoloogiaga on võimalik ainult ühilduvate Canoni või Android seadmetega. Ühildub GPS vastuvõtjaga GP-E2 |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 2000D + EF-S 18-55mm III + EF-S 55-250mm IS STM |
| Pikkus | 129 |
| Laius | 77.6 |
| Kaal | 475 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 101.3 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.1 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 250 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 12800 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB, päevavalgus, varjualune, pilvine, volframvalgus, valge fluorestseeruv, välk, kohandatud (umbes 2000-10 000 K). |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Canon EF-S 18-55mm III + Canon EF-S 55-250mm IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofookus faasi ja kontrasti tuvastusega |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30–1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Punasilmsuse vähendamine |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | Full HD |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 920000 |
| Keeratav ekraan | - |
| Mikrofon | Puudub |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | NFC |
| Vaata lisaks | |


















































