Blackview Tab 16
Blackview Tab 16
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-08-04 09:37
! Teata veast| Bränd | Blackview |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 2K |
| Ekraani eraldusvõime | 2000 x 1200 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Tööaeg täislaetud akuga | 360 |
| Kõneaeg kuni | 26 |
| Kaubamärk | Blackview |
| Värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Erikaitse | Puudub |
| Pikkus | 29 |
| Kollektsioon | Tab 16 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Laius | 19.5 |
| Kaal | 533 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Kõrgus | 5.5 |
| Ekraani diagonaal | 11 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | Android 12 |
| Protsessori tüüp | ARM |
| Protsessori mudel | Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Protsessori sagedus | 8 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi tüüp | ARM |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 7680 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |

































