Axis P3268-LV
Axis P3268-LV
NET KAAMERA P3268-LVE DOME/02332-001 TELGTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1140.61 €
|
Poodi bigbox.ee |
Kuppelkaamera AXIS P3268-LVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1399 € |
|
1329.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera AXIS P3268-LVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1399 € |
|
1329.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-02 15:37
! Teata veast| Bränd | AXIS |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | 50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P3268-LV |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Objektiiv | 8.6 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm |
| Vaata lisaks | |


























