Axis P3268-LV
Axis P3268-LV
AXIS P3268-LVE Netzwerkkamera Fix Dome 4K | 02332-001 | 7331021075986 |
|
1126.61 €
|
B магазин enter24.eu |
NET KAAMERA P3268-LVE DOME/02332-001 TELGTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1140.61 €
|
B магазин bigbox.ee |
Kuppelkaamera AXIS P3268-LVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1399 € |
|
1329.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 15:03
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | 50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P3268-LV |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Objektiiv | 8.6 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm |
| Показать больше | |


























