Axis P3265-LV
Axis P3265-LV
AXIS P3265-LV0% liising 123.49Eur kuni 6 kuud |
|
740.92 €
|
Poodi rde.ee |
Telje 02327-001 IP-kaamera jrelvalveks sisene traathendusega digitaalne PTZ liht.. |
|
745.10 €
|
Poodi smartech.ee |
Kamera IP Axis AXIS NET CAMERA P3265-LV DOME/02327-001 | 02327-001 | 7331021075931Vaata lisaks |
|
825.62 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-07 12:56
! Teata veast| Bränd | AXIS |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 1 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP52 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | 50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P3265-LV |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 8.9 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 2.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |







































