Asus Vivobook GO 15 E510
Asus Vivobook GO 15 E510
Asus Vivobook Go 15 E510KA-EJ680 - Celeron M4500 | 15,6"-FHD | 8GB | 256GB | noO..Vaata lisaks |
|
287.74 €
|
Poodi percte.eu |
Asus 15.6" Vivobook GO E510 N4500 8GB 512GB SSD Win 11 Peacook Bluekiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 57.92Eur kuni 6 kuud |
|
347.49 €
|
Poodi rde.ee |
15.6" Vivobook GO E510 N4500 8GB 512GB SSD Win 11 Peacook Blue 3720000000196 (3.. |
|
395.88 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 22:23
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Full HD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | E510KA-EJ485WS |
| Pikkus | 236 |
| Seeria | Asus Vivobook Go |
| Protsessori põlvkond | Jasper Lake (intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 360 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.57 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 18 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Celeron® |
| Protsessori mudel | N4500 |
| Protsessori sagedus | 1.1 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 Type-C |
| Vaata lisaks | |











































