Asus TUF Gaming F15 FX506HC
Asus TUF Gaming F15 FX506HC
Asus Laptop Asus TUF Gaming F15 FX506 i5-11400H / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 14.. |
|
976.25 €
|
Poodi percte.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-23 11:38
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | FX506HC-HN004W |
| Pikkus | 360 |
| Seeria | Asus TUF Gaming |
| Protsessori põlvkond | Tiger Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 3050 |
| Laius | 256 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.3 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 22.8 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-11400H |
| Protsessori sagedus | 2.70 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 4 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Stereo |
| Võrgukaart | 10/100/1000, WiFi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Thunderbolt 4 |
| Vaata lisaks | |






















