Asus ROG Strix SCAR 18
Asus ROG Strix SCAR 18
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LR-SA063W - 18" WQXGA MiniLED 240Hz, Intel Ultra 9-27..Vaata lisaks |
|
3745.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Notebook|ASUS|ROG Strix|SCAR 18 (2025)|G835LW-SA024W|CPU Intel Core Ultra|U9-27..Vaata lisaks |
|
3810.80 €
|
Poodi enter24.eu |
Sülearvuti Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W 90NR0LI1-M003Z0, U9-275HX, 32 GB..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 4999 € Vaata lisaks |
|
3908.41 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W 18 240hz u9-275HX 32GB 2SSD RTX50800% liising 651.4Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
3908.41 €
|
Poodi rde.ee |
Notebook|ASUS|ROG Strix|SCAR 18 (2025)|G835LW-SA024W|CPU Core Ultra|U9-275HX|270..Vaata lisaks |
|
4089.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Sülearvuti ASUS ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW-SA024W, 18 WQXGA, Intel Core Ult..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
4118.97 €
|
Poodi bigbox.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW-SA024W CPU Intel Core Ultra U9-2..Vaata lisaks |
|
4139.13 €
|
Poodi myyk24.ee |
Sülearvuti Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W 90NR0LI1-M003Z0, U9-275HX, 32 GB..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 4590 € Vaata lisaks |
|
4190.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Notebook | ASUS | ROG Strix | SCAR 18 (2025) | G835LW-SA024W | CPU Core Ultra | ..Vaata lisaks |
|
4221.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW-U9644X - Ultra 9-275HX | 18"-240Hz 2.5K | 64GB | 2..Vaata lisaks |
|
4439.11 €
|
Poodi percte.eu |
Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW-U9642X - Ultra 9-275HX | 18"-240Hz 2.5K | 64GB | 2..Vaata lisaks |
|
4536.97 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Asus ROG Strix SCAR 18 G835LW-U9644X - Ultra 9-275HX | 18"-240Hz 2.5K | 64GB | 2..Vaata lisaks |
|
4687.26 €
|
Poodi toppc.ee |
ASUS ROG Strix Scar 18" QHD 240Hz Core Ultra U9-275HX 64GB-DDR5 2000GB+2000GB RT..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 5172.92 € Vaata lisaks |
|
4690.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-U9644X - Ultra 9-275HX | 18"-240Hz 2.5K | 64GB | 2..Vaata lisaks |
|
4745.70 €
|
Poodi smartech.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-U9644X - Ultra 9-275HX | 18"-240Hz 2.5K | 64GB | 2..Vaata lisaks |
|
4902.60 €
|
Poodi galador.ee |
Notebook ASUS ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LW-SA024W CPU Core Ultra U9-275HX 270..Vaata lisaks |
|
5058.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Notebook ASUS ROG Strix SCAR 18 (2025) G835LX-SA008WLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
5276.62 €
|
Poodi datagroove.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 18:09
! Teata veast| Bränd | Asus |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | G834JYR-R6052W |
| Pikkus | 294 |
| Seeria | Asus ROG Strix SCAR 18 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4090 |
| Laius | 399 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 3.1 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 30.8 |
| Ekraani diagonaal | 18 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9 processor 14900HX |
| Protsessori sagedus | 2.2 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel HM770 Express |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 2 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 16 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |























































