Asus ROG Phone 6D Batman Edition
Asus ROG Phone 6D Batman Edition
Asus ROG Phone 6 Batman 5G 12/256GB Black (90AI00D6-M00110) | 90AI00D6-M00110 | .. |
|
707.15 €
|
Poodi multo.eu |
Asus Smartfon Asus ROG Phone 6 Batman 5G 12/256GB Czarny (90AI00D6-M00110) |
|
749.21 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Nutitelefon Asus ROG Phone 6 Batman 5G 12/256GB Black (90AI00D6-M00110) | 90AI00.. |
|
777.46 €
|
Poodi enter24.eu |
Asus ROG Phone 6 256GB (12GB RAM) BATMAN Edition0% liising 133.05Eur kuni 6 kuud |
|
798.30 €
|
Poodi rde.ee |
Mobiiltelefon Asus ROG Phone 6 Batman Edition, 256 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 849 € |
|
809.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Asus ROG Phone 6 Batman Edition, 256 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 849 € |
|
809.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Telefon Asus ROG Phone 6 Batman Edition 5G Dual SIM 12/256GB Night Black (90AI00..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1154.0 € |
|
821.20 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 21:45
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2448 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 720p@480fps |
| Kaitseaste (IP) | IPX4 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Asus |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6000 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | ROG Phone 6 Batman Edition |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 12 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 239 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 5G/4G/3G/2G |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 9000+ Mobile Platform |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G710 |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |




































