Asus F3402 AIO
Asus F3402 AIO
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-12 01:01
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.3 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 90 |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | Asus |
| Värv | Valge |
| Mudel | ExpertCenter |
| Seeria | F3402WFAK-BPC001W |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon Graphics |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Ekraani diagonaal | 23.8 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | 7520U |
| Protsessori sagedus | 2.8 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 Type C |
| Vaata lisaks | |





























