Asus ExpertBook B9 B9403CVA
Asus ExpertBook B9 B9403CVA
Asus Laptop Asus ExpertBook B9 B9403 Core 5 120U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro / 90..Vaata lisaks |
|
1366.51 €
|
Poodi percte.eu |
Asus ExpertBook B9 B9403 Core 5 120U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro / 90 Hz (B9403CV..Vaata lisaks |
|
1426.36 €
|
Poodi enter24.eu |
Asus ExpertBook B9 B9403CVAR-KM0896X 14 OLED 120U 16GB 512SSD EN W11P Black0% liising 253.46Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1520.78 €
|
Poodi rde.ee |
Notebook Asus B9403CVAR-KM1338X 14''WQXGA+/Core 7 150U/16GB/SSD512GB/I..Vaata lisaks |
|
1699.30 €
|
Poodi galador.ee |
Sülearvuti Asus ExpertBook B9 B9403CVAR-PP2122X, 150U, 32 GB, 1 TB, 14 ", Intel ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2219 € |
|
2119.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sülearvuti Asus ExpertBook B9 B9403CVAR-PP2122X, 150U, 32 GB, 1 TB, 14 ", Intel ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2219 € |
|
2119.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 19:57
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Magneesiumsulam |
| Mudel | B9403CVAR-KM1092X |
| Pikkus | 210 |
| Seeria | Asus ExpertBook B9 |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Laius | 311 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 0.99 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 63 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 16 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ 7 150U |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | HDD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Thunderbolt 4 |
| Vaata lisaks | |
















































