Asus ExpertBook B3 Flip
Asus ExpertBook B3 Flip
ASUS ExpertBook B3 14" Flip C5-120U 16 512 B3402FVA-EC2616X W11P | 90NX07N1-M02..Vaata lisaks |
|
1110.57 €
|
Poodi enter24.eu |
ASUS ExpertBook B3 14" Flip C5-120U 16 512 B3402FVA-EC2616X W11PVaata lisaks |
|
1138.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-LE0347X 14 FHD 120U 16GB 512SSD EN W11Pro0% liising 189.8Eur kuni 6 kuud |
|
1138.80 €
|
Poodi rde.ee |
ASUS Systems Commercial ASUS ExpertBook B3 14" Flip C5-120U 16 512 B3402FVA-EC26..Vaata lisaks |
|
1169.61 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-29 19:15
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | - |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Sonic Master |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | B3402FBA |
| Pikkus | 223.9 |
| Seeria | Asus ExpertBook B3 Flip |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 329 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.61 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.2 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1235U |
| Protsessori sagedus | 3.30 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 416 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Vaata lisaks | |



































