Apple MacBook Pro 14 M4 Pro
Apple MacBook Pro 14 M4 Pro
Apple MacBook Pro 14" 2024 M4 Pro/24/512GB 12C CPU 16C GPU Space Black MX2H3D/A .. |
|
2029.24 €
|
Poodi enter24.eu |
Apple MacBook Pro 14 M4 Pro 12 CPU 16 core GPU 512GB SSD, 24GB 14.2" (3024x1964)..Vaata lisaks |
|
2079.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
APPLE MacBook Pro M4 Pro slearvuti 36,1 cm (14,2) 24 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.. |
|
2171.60 €
|
Poodi smartech.ee |
MacBook Pro 14" Apple M4 Pro 12C CPU, 16C GPU/24GB/512GB SSD/Silver/INT MX2E3ZE/AHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2409.0 € |
|
2271.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Pro, M4 Pro, 24 GB, 512 GB, 14 ", 16-Core GPU, must, enHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2582.21 € |
|
2347.37 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Pro, M4 Pro, 24 GB, 512 GB, 14 ", 16-Core GPU, must, enHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2582.21 € |
|
2347.37 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Apple MacBook Pro 14 M4 Pro 24GB 512GB SSD Silver RU MX2E3RU/ A0% liising 395.74Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2374.44 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 07:28
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina XDR |
| Ekraani eraldusvõime | 3024 x 1964 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | - |
| Pikkus | 312.6 |
| Seeria | Apple MacBook Pro |
| Videokaardi mudel | 16-Core GPU |
| Laius | 221.2 |
| Kaal | 1.60 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 72.4 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 15.5 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 Pro |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Operatiivmälu (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 72.4 |
| Aku tööiga kuni | 22 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |












































