Apple iPad 10.2 2021 64GB
Apple iPad 10.2 2021 64GB
Apple iPad 10.2 64GB 9th Gen. (2021) WIFI silver | MK2L3FD/A | 0194252515853 |
|
307.65 €
|
Poodi multo.eu |
Tablet Apple iPad 10.2" 9 gen. 64 GB Silver (MK2L3FD/A) | MK2L3FD/A | 0194252515.. |
|
373.33 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 08:50
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | Retina ekraan |
| Ekraani eraldusvõime | 1620 x 2160 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Tööaeg täislaetud akuga | 10 |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pikkus | 25.06 |
| Kollektsioon | iPad 9 |
| Eesmine kaamera | 12 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Laius | 17.41 |
| Kaal | 487 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 7.5 |
| Ekraani diagonaal | 10.2 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | iPadOS |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 15 |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | A13 |
| Protsessori mudel | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Protsessori sagedus | 2.65 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi mudel | Apple GPU (4-Core) |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 32.4 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |














































