Amazon Fire HD 8
Amazon Fire HD 8
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Amazon |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | HD |
| Ekraani eraldusvõime | 800 x 1280 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 32 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1024 |
| SIM-kaardi tüüp | - |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| USB 2.0 liideste tüüp | C-tüüpi |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Ei |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | Ei ole |
| Tööaeg täislaetud akuga | 13 |
| Kaubamärk | Amazon |
| Värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Klaas |
| Mudel | Fire HD 8 (2022) |
| Erikaitse | Puudub |
| Pikkus | 20.1 |
| Eesmine kaamera | 2 MP |
| Tagumine kaamera | 5 MP |
| Laius | 13.7 |
| Kaal | 337 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 0.96 |
| Ekraani diagonaal | 8 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Protsessori tüüp | Mediatek |
| Protsessori mudel | Mediatek MT8169A |
| Protsessori sagedus | 2.0 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G52 2EE MC2 |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |



























