Acer TravelMate P4 TMP414-53
Acer TravelMate P4 TMP414-53
Acer TravelMate TMP414-53-TCO-5771 14" WUXGA IPS i5-1335U/16GB/SSD512GB/SCreader..Vaata lisaks |
|
679.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Acer TravelMate | TMP414-53-TCO-5771 | Black | 14 " | WUXGA | 1920 x 1200 pixels..Vaata lisaks |
|
697.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Acer TravelMate P4 TMP414-53-TCO-5771 14 FHD+ IPS i5-1335U 16GB 512SSD W11P0% liising 119.83Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
719.00 €
|
Poodi rde.ee |
Acer TravelMate P4 TMP414-53-TCO-52H8 Black, 14" WUXGA IPS, Core i5-1335U, 16GB,.. |
|
722.86 €
|
Poodi toppc.ee |
Acer TravelMate TMP414-53-TCO-52H8 14" WUXGA IPS i5-1335U/16GB/SSD 512GB/SCreade..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
723.62 €
|
Poodi bigbox.ee |
SALE OUT. Acer TravelMate TMP414-53-TCO-32AV 14“ WUXGA IPS i3-1315U/16GB/SSD 512.. |
|
794.18 €
|
Poodi alfashop.ee |
SALE OUT. Acer TravelMate TMP414-53-TCO-32AV 14“ WUXGA IPS i3-1315U/16GB/SSD 512..Laos 1 tk – Enne kella 16:00 tehtud tellimused paneme teele samal tööpäeval. Vaata lisaks |
|
812.45 €
|
Poodi novalo.ee |
SALE OUT. Acer TravelMate TMP414-53-TCO-32AV 14“ WUXGA IPS i3-1315U/16GB/SSD 512.. |
|
821.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
Acer | TravelMate TMP414-53-G2-TCO-585Q | Slate blue | 14 " | WUXGA | 1920 x 120.. |
|
1131.90 €
|
Poodi galador.ee |
ACER | TravelMate TMP414-53-G2-TCO-585Q | Salve sinine | 14 " | WUXGA | 1920 x 1.. |
|
1134.80 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 07:54
! Teata veast| Bränd | ACER |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Acer |
| Puhvermälu (Cache) | 10 |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | P4 14 |
| Seeria | Acer TravelMate |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.4 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Ekraani diagonaal | 14.0 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | i3-1315U |
| Protsessori sagedus | 3.30 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |






































