Õhkjahuti protsessorile Thermalright AXP120-X67, 124 mm x 52 mm
1a.ee
Thermalright AXP120-X67 White ARGB 120mm, Thermalright AXP120-X67 WHITE ARGB (120mm) ...
Kaup24.ee
Thermalright AXP120-X67 Black ARGB 120mm, Thermalright AXP120-X67 BLACK ARGB (120mm) ...