Xiaomi TV A 2025 50
Xiaomi TV A 2025 50
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | XIAOMI |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Sügavus | 8.2 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | L50MA-AEU |
| Seeria | - |
| Laius | 111.1 |
| Kaal | 8.1 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 60 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 60 |
| Kõrgus | 65 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 27.9 |
| Kõrgus alusega | 70.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| WiDi-liides | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | - |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad A55 |
| Показать больше | |








































