Xiaomi Redmi Pad Pro 12.1 256GB
Xiaomi Redmi Pad Pro 12.1 256GB
Redmi Pad Pro/56189/12,1"/2560x1600/8GB/256GB/Android/Ocean Blue tahvelarvuti | .. |
|
333.37 €
|
B магазин enter24.eu |
Tahvelarvuti Xiaomi Redmi Pad Pro WIFI 8GB/256GB MintTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
351.38 €
|
B магазин bigbox.ee |
Xiaomi Redmi Pad Pro 12.1" 8GB 256GB WiFi Ocean Blue VHU4749EU 561890% liising 59.5Eur kuni 6 kuud |
|
356.99 €
|
B магазин rde.ee |
Xiaomi Redmi Pad Pro, 12,1'', 8 GB, 256 GB, Wi-Fi, hall - Tahvelarvuti |
|
359.99 €
|
B магазин euronics.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 12:50
! Сообщить об ошибке| Марка | Xiaomi |
| Категория | Планшеты |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 2K |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 256 GB |
| SIM-kaardi tüüp | - |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| USB 3.x liideste tüüp | C-tüüpi |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Erikaitse | Puudub |
| Pikkus | 28.0 |
| Kollektsioon | Redmi Pad Pro |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Laius | 18.18 |
| Kaal | 571 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Kõrgus | 0.75 |
| Ekraani diagonaal | 12.1 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Protsessori klass | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | Snapdragon 7s Gen 2 |
| Protsessori sagedus | 2.4 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi tüüp | Adreno |
| Videokaardi mudel | Qualcomm® Adreno™ |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Aku maht | 10000 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |




















































