Xiaomi Redmi Note 12 5G 128GB
Xiaomi Redmi Note 12 5G 128GB
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Xiaomi |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30/60/120fps |
| Kaitseaste (IP) | IP53 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | APE |
| Mudel | Redmi Note 12 Pro+ 5G |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 200 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 210.5 |
| Andurid | Geomagnetiline andur |
| Sidestandard | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G. GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2/CDMA 800. HSDPA 800 / 850 / 900 / 1900 / 2100/CDMA2000 1xEV-DO. 1, 3, 5, 8, 28, 38, 40, 41, 77, 78 SA/NSA - International |
| Videofailide formaadid | MKV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 395 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6877V Dimensity 1080 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G68 MC4 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |
























































