Xiaomi Redmi 14C 128GB
Xiaomi Redmi 14C 128GB
Xiaomi Redmi 14C 4/ 128GB Sage Greenkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 23.75Eur kuni 6 kuud больше |
|
142.49 €
|
B магазин rde.ee |
Xiaomi Redmi 14C 4G 4/128GB Sage GreenHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 168.0 € больше |
|
142.49 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Mobiiltelefon Xiaomi Redmi 14C, 128 GB, rohelineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 168.9 € |
|
144.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Mobiiltelefon Xiaomi Redmi 14C, 128 GB, rohelineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 168.9 € |
|
144.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:53
! Сообщить об ошибке| Марка | Xiaomi |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1640 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP53 |
| Kõneaeg kuni | 20 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5160 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmi 14C |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 2 + 0.08 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.88 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 300 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 204 |
| Andurid | Lähedusandur |
| Päritoluriik | Hiina |
| Videofailide formaadid | MKV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 260 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G81 Ultra |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G52 MC2 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |




















































