Xiaomi Redmi 13 128GB
Xiaomi Redmi 13 128GB
Xiaomi Redmi 13 8/ 256GB Midnight Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 24.25Eur kuni 6 kuud больше |
|
145.51 €
|
B магазин rde.ee |
Xiaomi Redmi 13 17,2 cm (6,79 tolli) USB Type-C 6 GB 128 GB 5030 mAh must |
|
187.40 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 13:45
! Сообщить об ошибке| Марка | Xiaomi |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Ekraani eraldusvõime | 2460 x 1080 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Roosa |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5030 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Redmi 13 |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.79 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G91-Ultra |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |

















































