Xiaomi QLED TV A Pro 55
Xiaomi QLED TV A Pro 55
Telewizor Xiaomi A Pro 2026 QLED 55'' 4K Ultra HD Google TV | ELA5974EU |
|
331.11 €
|
B магазин enter24.eu |
Xiaomi QLEDTVAPro202655"saa kätte 15 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 56.5Eur ku |
|
339.00 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 14:42
! Сообщить об ошибке| Марка | XIAOMI |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Standardne A-tüüpi |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Sügavus | 8.17 |
| Pinge | 200 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 14500 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 10.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | - |
| Seeria | A Pro 2025 |
| Laius | 122.64 |
| Kaal | 10.4 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Funktsioonid | Netflix, Amazon Prime Video Youtube |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.82 |
| Pakendi laius | 0.14 |
| Pakendi pikkus | 1.37 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 71.5 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 31.3 |
| Kõrgus alusega | 76.8 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad A55 |
| Показать больше | |







































