Ulefone Armor 25T Pro 256GB
Ulefone Armor 25T Pro 256GB
ULEFONE ARMOR 25T PRO 8+256GB 5G Viedtālrunis Frost Black | 000000LJ | 693774866..больше |
|
298.06 €
|
B магазин enter24.eu |
Telefon Ulefone Armor 25T Pro 5G 256GB/8GB Kahe SIM-kaardiga MustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 327.88 € |
|
307.39 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Telefon Ulefone Armor 25T Pro 6GB/256GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
327.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Ulefone Armor 25T Pro 8/ 256GBkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 55.15Eur kuni 6 kuud |
|
330.89 €
|
B магазин rde.ee |
Ulefone Smartphone Armor 25T Pro 8/256GB 5G | UF-A25TP_8/BK | 6975326661089 |
|
350.26 €
|
B магазин viron.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 16:50
! Сообщить об ошибке| Марка | Ulefone |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 48 |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6500 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | 25T Pro |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 64 MP |
| Tagumine kaamera | 64 + 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 487 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 326 |
| Andurid | Valguse andur |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Dimensity 6300 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |

















































