Ulefone Armor 24 256GB
Ulefone Armor 24 256GB
UleFone Armor 24 256GB - BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 269.0 € больше |
|
233.59 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Ulefone Armor 24 12/ 256GB Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 38.93Eur kuni 6 kuud больше |
|
233.60 €
|
B магазин rde.ee |
ULEFONE ARMOR 24 12+256GB DS BLACK OEM | UF-A24/BK | 6937748735670больше |
|
269.75 €
|
B магазин multo.eu |
Telefon Ulefone Armor 24 12GB/256GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
275.90 €
|
B магазин bigbox.ee |
Nutitelefon UleFone Armor 24 12/256GB Black (UF-A24/BK) | UF-A24/BK | 6937748735..больше |
|
277.98 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:30
! Сообщить об ошибке| Марка | Ulefone |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 22000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 24 |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 2 x 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 647 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G96 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |





















































