Sony XR-55A80L
Sony XR-55A80L
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 08:07
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 5.3 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 50 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 17.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | XR55A80LAEP |
| Seeria | - |
| Laius | 122.7 |
| Kaal | 18.8 |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 71.2 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 32.7 |
| Kõrgus alusega | 73.8 |
| Pildi täiustussüsteemid | XR 4K Upscaling |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Cognitive Processor XR |
| Показать больше | |




















































