Sony Xperia 1 V
Sony Xperia 1 V
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Sony |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1644 x 3840 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 2 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@24/25/30/60/120fps HDR |
| Kaitseaste (IP) | IP65 / IP68 |
| Kaubamärk | Sony |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Kaitse kriimustuste eest |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | Xperia 1 V |
| Eesmine kaamera | 12 MP |
| Tagumine kaamera | 2 x 12 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.5 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | 3.2 |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 187 |
| Andurid | Värvispekter |
| SIM-kaardi tüüp | eSIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 643 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 740 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |
















































