Sony KD-65X85L
Sony KD-65X85L
Televiisor Sony KD65X85L, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1139 € |
|
1048.19 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Sony KD65X85L, 65 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1139 € |
|
1048.19 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sony KD65X85LAEPkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 174.7Eur kuni 6 kuud |
|
1048.19 €
|
B магазин rde.ee |
Teler Sony KD-65X85L LED 65" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1048.19 €
|
B магазин bigbox.ee |
Sony Bravia KD65X85LAEPHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1153.99 € |
|
1048.19 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1056.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1100.39 €
|
B магазин elektrika.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:13
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 101 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 5.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 23.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | KD65X85L |
| Seeria | - |
| Laius | 144.7 |
| Kaal | 24.7 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 101 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 101 |
| Kõrgus | 83.2 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 33.6 |
| Kõrgus alusega | 90.7 |
| Sisemälu, GB | 32 |
| Pildi täiustussüsteemid | 4K X-Reality PRO, Dynamic Contrast Enhancer, TRILUMINOS PRO, X-tended Dynamic Range, VRR |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/C/S2 /T2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | 4K HDR Processor X1 |
| Показать больше | |


















































