Sony KD-55X75WL
Sony KD-55X75WL
Sony KD55X75WLPAEP0% liising 100Eur kuni 6 kuud |
|
599.99 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 22:08
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 7.1 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | KD55X75WLPAEP |
| Seeria | - |
| Laius | 124.3 |
| Kaal | 15.6 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 72.1 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 33.4 |
| Kõrgus alusega | 78.9 |
| Pildi täiustussüsteemid | 4K X-Reality PRO |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | 4K Processor X1 |
| Показать больше | |



















































