Sony Alpha A7R
Sony Alpha A7R
Sony A7R Mark V ILCE-7RM5 B α7R V Alpha 7R VHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 3987.39 € |
|
3371.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:18
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 128.9 x 96.4 x 77.5 mm |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 384 x2160@30 |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Kumm |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | ILCE-7RM4A |
| Laius | 154 |
| Kaal | 665 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | - |
| Sisemälu | - |
| Seeria | A7R IV A Body |
| Kõrgus | 142 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 61 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 36x24 |
| Optiline lähendamine (x) | 1 |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, pilvine, värvitemperatuur, kohandatud, päevavalgus, välk, fluorestseeruv (jahe valge), fluorestseeruv (päevavalge), fluorestseeruv (päevavalgus), fluorestseeriv (soe valge), hõõglamp, varjund, veealune |
| Maksimaalne eraldusvõime | 9504 x 6336 |
| Optika | - |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofookus faasi ja kontrasti tuvastusega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -3 to +3 EV (1/3, 1/2 EV Steps) |
| Katiku kiirus | Mehaaniline katik 1/8000 kuni 30 sekundit Pirnirežiim 1/8000 kuni 1/4 sekundit filmirežiimis |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Показать больше | |


























